На Прикарпатті розірвало магістральний газопровід, постраждали двоє дачників (відео)

На Прикарпатті вибухнув магістральний газопровід, двоє людей постраждали.

Страшна вирва кілька метрів у глибину - так тепер виглядає газопровід в селі Клузові на території дачного масиву. Від різкого запаху метану немає спасіння в радіусі десятків метрів.

Ударна хвиля була такої сили, що двох дачників, які неподалік поралися на городі, відкинуло на кілька метрів. Чоловіка та жінку госпіталізували до обласної лікарні.

Витік газу служби зупинили лише за півгодини. Лише опісля приступили до ліквідаційних робіт.

Місцеві мешканці розповідають: газопровід проривало і раніше. Втім, ремонтували його нечасто.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО