29 січня у Харкові - наступне самогубство. Екс-голова місцевої облради Олексій Колесник повісився у власному помешканні. Чиновнику було 64 роки.
25 лютого – смерть мера Мелітополя Сергія Вальтера. Повішення. Усе сталося безпосередньо перед судовим засіданням у його справі. Сергію Вальтеру інкримінували кілька статей Кримінального кодексу, йому світило за сукупністю 14 років ув’язнення з конфіскацією.
Ще одна загадкова смерть у Мелітополі сталася наступного дня. Із життя пішов заступник начальника міліції міста - Олександр Бордюг. Правоохоронцю було сорок сім років. Його знайшли мертвим. Вдома. Ознак насильницької смерті - не було.
28 лютого у столиці з вікна багатоповерхівки викинувся екс-регіонал Михайло Чечетов. Кримінальне провадження відкрили за статтею умисне вбивство. Графологи аналізували передсмертну записку політика, а поліція перевіряла останні дзвінки на його мобільному телефоні, щоб з’ясувати, чи не довели колишнього депутата до самогубства. Зрештою, криміналу у справі Чечетова так і не знайшли.
Ще один колишній політик покінчив з життям 9-го березня. На Київщині застрелився екс-регіонал Станіслав Мельник. На вбивство нічого не вказувало, на місці трагедії - передсмертна записка. У ній чоловік просив у всіх пробачення.
Одіозний Олександр Пеклушенко знайдений мертвим у власному будинку 12-го березня. Колишній губернатор Запорізької області застрелився у шию.
14-го березня в Одесі з вікна восьмого поверху випав старший прокурор Малиновського району Одеси Сергій Мельничук. Чоловіку був тридцять один рік.
15-го квітня столицю сколихнуло гучне вбивство. Колишнього депутата Олега Калашникова застрелили на порозі власної квартири
Наступного дня, 16-го квітня, у дворі будинку за кілька метрів від під’їзду застрелили журналіста Олеся Бузину. Люди чули щонайменше 4 постріли. За декілька днів про розкриття вбивства Олеся Бузини заявив особисто міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.