Подробиці справи щодо викрадення жінки в Одесі (відео)

54-річну одеситку Ірину Кисіль кіднепери чекали в підземному паркінку біля її будинку. Жінку тримають ось у у цих покинутих і захаращених приміщенях. А в її сина тим часом вимагають 200 тисяч доларів! Так триває кілька днів, поки всю банду не затримують.

«Надвичайним новинам» вдалося поспілкуватися з жертвою викрадення - Іриною Кисіль. В Одесі їй належить охоронно-юридична фірма. Жінка пробула в жахливому полоні три доби.

На порятунок - не сподівалася. Бо на всьому шляху з Одеси до Києва патрульна поліція її лексус, попри шалену швидкість, просто не помічала.

Спецоперація з визволення для Ірини стала цілковитою несподіванкою. Тепер уже діями столичної поліції жінка приємно здивована.

Організатором зухвалого викрадення вважає столичного адвоката Івана Балабана.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:22Сварились через майно: киянин замовив вбивство тещі за $5 тисяч
20:11На Тернопільщині заживо згорів 6-річний хлопчик
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО