Подробиці зіткнення поїздів на Хмельниччині (відео)

Ви досі вважаєте залізничний транспорт найбезпечнішим? Після цього сюжету ви навряд чи спокійно заснете у своєму купе. Два поїзди лоб у лоб зіткнулися на Хмельниччині.

Вагони вантажного - перекинулися, у пасажирського з колії зійшов вагон з дытьми. Масова евакуація, побиті люди, паніка і сльози - такою була їхня подорож. Хто не встиг перевести стрілки, а хто тепер перекидає їх на інших

Станція Нігін - Хмельниччинна. Назустріч пасажирському поїзду Кам'янець-Подільський - Київ виїхав вантажний - із 17-ма вагонами щебеню. Сергій Алімов - машиніст пасажирського -каже: це був справжній жах. За 30 років роботи в нього таке -вперше.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:48На Харківщині 19-річний юнак зґвалтував 13-річну падчерку свого дядька
19:35У Чернігові в лісі знайшли мертвим з вогнепальним пораненням поліцейського
22:44На Закарпатті жінка здала в оренду своїх дітей за 1000 доларів: 5-річну доньку та 9-річного сина (фото)
21:37У Харкові вітчим-педофіл, який ґвалтував трьох падчерок, отримав лише 15 років тюрми (фото)
20:00На Харківщині 16-річна дівчинка з розумовою відсталістю вдома народила дитину: її зґвалтував батько

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО