Пожежа на Київщині: багатодітний вдівець втратив найменшого сина (відео)

У селищі Згурівці на Київщині спалахнула страшна смертельна пожежа.

Будинок почав горіти, коли всередині був батько разом з маленьким сином. Надзвичайники побачили дитину на підлозі, хлопчик лежав на животі вже без ознак життя.

Лише дивом з полум’я вдалося витягнути чоловіка, а от 6-річний хлопчик загинув мученицькою смертю. Хлопчик був наймолодшим із 5 дітей у сім'ї. Троє сестер-школярок та 21-річний брат того вечора не були вдома.

Попередня версія пожежі, за даними рятувальників, необережне поводження з вогнем дитини. Підозрюють, що хлопчик бавився з сірниками.

Батько у лікарні у дуже тяжкому стані.

Реквізити для допомоги родині: 5168 7427 2902 1398, Скринник Ольга.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
22:32На Одещині мати та співмешканець, які сховали тіло немовляти у морозилці, просять пом’якшити вирок
22:28На Вінниччині багатодітний батько зґвалтував 17-річну доньку
19:00На Полтавщині матір вчиняла сексуальне насильство над 6-річною донькою та виготовляла порно
15:40У Києві померла 8-річна дівчинка, якій неправильно встановили діагноз
15:10В Одесі 10-річна дівчинка провалилася під тротуарну плитку і впала в 4-метрову яму (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО