Смерть Геннадія Кернеса: реакція харків'ян та дата перевиборів (відео)

Харківський мер Геннадій Кернес не з'являвся на публіці з кінця серпня.

На початку осені його госпіталізували в 17-ту міську лікарню з підтвердженим коронавірусом і двостороннім запаленням легень.

Ненадовго, бо вже 17-го вересня літаком перевезли до Берліна, в клініку Шаріте. В ніч на 17-те грудня серце очільника міста зупинилось - не витримало ускладнень після Covid-19.

Чим запам'ятався колоритний мер? Як харків'яни сприйняли новину про смерть свого градоначальника? І коли очікувати перевиборів?

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:15Серійний вбивця і розчленувач намагалися вбити себе одночасно у найстрашнішій колонії
18:57Зґвалтував 18-річну дівчину, а в соцмережах вдавав патріота: фото та подробиці про виродка з Кривого Рогу
16:57На Буковині зламали квартиру: знайшли мертвою отруєну жінку, її 15-річний син та чоловік були непритомні
16:28Психічно хворий чоловік дуже жорстоко вбив брата і наклав на себе руки
16:16Зачепили бензовоз та врізалися у вантажівку АТБ: 18-річні криворізькі бійці ММА загинули у автотрощі (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
Вибухи у Франківську готували два підлітки на замовлення спецслужб рф: один - труп, другому ампутували ноги (відео)
"Ручки було видно з-під води": що кажуть у селі на Чернігівщині про дітей, які провалилися під кригу (відео)
У Миколаївському дитбудинку дітей прив’язують, аби не заважали, і дають старі психотропні препарати (фотодокази)
У Чернігові 22-річна дівчина вдома розстріляла свого батька: він мучив доньку та її матір 15 років (відео)
Росія атакувала дроном укриття ЧАЕС, яке добудували при Трампі: 30 постраждалих, є важкі (відео)