Смертельна автотроща на Хмельниччині: водій втратив дружину та сина (відео)

На Хмельниччині зіштовхнулися легковик Audi та мікроавтобус Mercedes. У результаті потужного удару автомобіль Audi злетів у кювет і загорівся.

Усе сталося миттєво. Водій легковика встиг вибігти з охопленої полум'ям машини.

Рятувальники хоч і приїхали за лічені хвилини, але врятувати пасажирів не встигли. Живцем згоріли 13-річний син та 47-річна дружина водія.

Одні свідки кажуть, що мікроавтобус занадто швидко їхав. Тож водій не встиг загальмувати, коли легковик вже почав повертати. Інші очевидці переконані, що аварійну ситуацію спровокував саме водій Audi.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Кіровоградщині 16-річну дівчинку намагалися зґвалтувати, а потім убили і скинули в колодязь
17:50На Чернігівщині третю добу шукають 17-річного випускника: підозрюють суїцид (відео)
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО