Стало відомо скільки МВС роздало зброї за "особливі заслуги" (відео)

Доки українці міркують як захистити себе та сім’ю, поки їм заборонено купувати і використовувати пістолети, МВС направо й наліво - роздає нагородну зброю. За рішенням суду і на адвокатський запит у відомстві зрештою повідомили, скільки ж їх – обдарованих коротко стволами.

Починаючи з 2010-го, на руки обраним видали більше тисячі пістолетів. У документах - багато цікавого, адже під пістолет, виявляється, потрапляють навіть справжні штурмові гвинтівки

У міністерстві оборони запевняють: зброю видають переважно військовим, які відзначилися у зоні АТО. Але, судячи із документів, - багато героїв є й серед високопосадовців. Скажімо, екс-прем’єр Арсеній Яценюк. Йому за виявлення військової доблесті та зміцнення національної безпеки - подарували справжній раритет - пістолет-кулемет Томпсон. І, якщо вірити документам, справжній кулемет Максим.

Випуск Надзвичайних Новин від 22.08.2016

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку
17:00У Кам'янському мати прикувала 7-річного сина до батареї: хлопчик провів на ланцюгу майже добу
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО