У родині алкоголіків поруч із трупом знайшли дітей-Мауглі (відео)

Моторошна історія: в сільській хаті поряд із закривавленою жертвою знайшли брудних та голодних дітей.

На Житомирщині багатодітна мати, яка виховує так званих Мауглі, виявилася кровожерливою убивцею.

Про жахливу смерть 55-річного жителя Стрижівки повідомила його невістка. Мовляв, чоловік прийшов додому увесь побитий і вже у хаті – помер. Версію молодої жінки підтримала і співмешканка загиблого.

Коли ж правоохоронці зайшли до будинку, де лежав труп, жахнулися: сморід, розкиданий мотлох, облуплені стіни. Просто, ніби у хліві. І серед усього цього жаху – троє маленьких дітей. Налякані смертю, вони ховалися під столом.

Дмитрику - п'ять, молодшим сестричкам - три і два роки. Діти брудні та голодні. Час від часу їх підгодовували сусіди та родичі.

Тут, разом із дітьми, жили четверо дорослих: 30-ти річна матір малих із чоловіком та його мати-пенсіонерка зі своїм співмешканцем - тим самим, кого побили до смерті. Бабуся малюків виправдовується: невістка не готувала їжі, бо дуже зайнята.

Насправді, кажуть у селі, уся родина - алкоголіки, а загиблий - ще й колишній зек, відсидів 15 років за убивство. Сюди переїхали менше року тому. Таким сусідам люди не зраділи. А от за дітей переживали.

У соцслужбі виправдовуються: працювали з матір'ю-одиначкою, у якої загалом дітей аж п'ятеро. Двоє старших синів – у спецшколі-інтернаті. І тиждень тому чиновники дали жінці місяць на виправлення.

Але все чомусь вирішувалося аж надто повільно. І лише після візиту поліції нещасних дітей із сім'ї забрали. Зараз усі троє – у районній лікарні. Помиті, одягнені, нагодовані.

Подальшу долю малих вирішуватиме суд. Але, скоріш за все, у родину їх уже не повернуть. Адже матері тепер загрожує не лише штраф за невиконання батьківських обов'язків, але й тюрма за убивство. Поліція встановила: саме вона під час чаркування до смерті побила свого так званого свекра.

Чи бачили дошкільнята, як їхня власна матір убиває рідного дідуся, тепер з'ясовують психологи. Вони вже працюють з дітьми.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:48На Харківщині 19-річний юнак зґвалтував 13-річну падчерку свого дядька
19:35У Чернігові в лісі знайшли мертвим з вогнепальним пораненням поліцейського
22:44На Закарпатті жінка здала в оренду своїх дітей за 1000 доларів: 5-річну доньку та 9-річного сина (фото)
21:37У Харкові вітчим-педофіл, який ґвалтував трьох падчерок, отримав лише 15 років тюрми (фото)
20:00На Харківщині 16-річна дівчинка з розумовою відсталістю вдома народила дитину: її зґвалтував батько

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО