В Івано-Франківську затримали екс-депутата-кілера (відео)

Розстріляв посеред білого дня й поцілив в бізнесмена - аж чотирма кулями! В Івано-Франківську - таки затримали нападника, який вчинив на вулиці криваву розправу і втік з місця злочину. В місті був оголошений план "Перехоплення". І ось - дивіться результати

Його затримали під вечір. На 30-ти річного стрільця, що намагався позбавити життя місцевого підприємця, вдягли кайданки. Вже за кілька годин після скоєного злочину. Він покинув машину за кілька кілометрів від місця злочину, а сам пересів у таксі. Доїхати встиг лише за кілька кілометрів від Івано-Франківська, до села Чукалівки. Затриманий стрілець - це не хто-небудь, а екс-кандидат у депутати міськради Михайло Дерещук. Відомий в місті на прізвисько «Дира». Його добре знають правоохоронці, бо тричі притягували до кримінальної відповідальності: за хуліганство та наркотики. Навіщо ж тепер розстріляв 54-рирічного підприємця? Копи кажуть - то була помста. Стріляв Михайло з бойового пістолета Макарова. Номерні знаки затерті, тому зброю направили на експертизу. 4 кулі влучили у тіло Ігоря Гербіна. Решта - зрешетили автомобіль. Пораненого вже прооперували в обласній лікарні. Його стан - стабільно тяжкий. Родичі від коментарів поки утримуються. Це вже не перший напад на підприємця. Два роки тому його вже намагалися вбити. Зловмисник зараз в ізоляторі тимчасового утримання. Нині йому мають обрати запобіжний захід. За замах на людину «світить» від 10-ти років до довічного ув'язнення.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО