Влада Грузії звинувачує Деканоїдзе у зловживанні службовим становищем (відео)

Ейфорія почалася з 14-го. В Україні з'явилися грузинські чиновники. Не у гостях - за владним штурвалом. Прийшли - і за два роки уярмили своєю кавказькою харизмою.

Щасливі появою іноземних менеджерів, українці прагнули змін. Ніхто не квапився вивчити історію правління реформаторів у сусідній державі.

Відставлену керівницю національної поліції Хатію Деканоїдзе нова влада Грузії звинувачує у зловживанні службовим становищем на посаді міністра освіти. Йдеться про мільйонні розкрадання бюджету.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО