Франція тоне через ураган "Жюстін": річка піднялася до 40-річного максимуму (відео)

Франція потерпає від урагану "Жюстін". У країні вирує найбільша повінь за останні 40 років.

У небезпеці перебувають 8 департаментів південного регіону. Найбільше стихія загрожує місту Марманд. Два мости через річку в місті залишаються закритими.

Річка Гаронна піднялася більше ніж на 10 метрів. За ніч з середи на четвер вода досягла висоти 10,20 метра, рівня, що не спостерігався протягом 40 років і трохи нижче рекорду, встановленого в 11,39 метра в червні 1875 року.

Неподалік від Марманда розташоване містечко Меян-сюр-Гаронн опинилося під водою. У регіоні довелося евакуювати безліч людей.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Кіровоградщині 16-річну дівчинку намагалися зґвалтувати, а потім убили і скинули в колодязь
17:50На Чернігівщині третю добу шукають 17-річного випускника: підозрюють суїцид (відео)
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО