На Миколаївщині чоловік "замінував" потяг через те, що запізнився (відео)

У вівторок 25 серпня через анонімне телефонне повідомлення про загрозу вибуху від невідомого чоловіка у потязі сполученням «Миколаїв-Київ» правоохоронці провели евакуацію близько 700 пасажирів. Повідомлення про мінування зробив пасажир, який запізнився.

Слідчі затримали зловмисника у порядку ст. 208 КПК України. Розпочато кримінальне провадження. Відповідно до санкції інкримінованої статті (ч. 1 ст. 259 КК України) чоловікові загрожує від двох до шести років ув’язнення.

Потяг здійснив екстрену зупинку на залізничній станції неподалік с. Явкине Баштанського району Миколаївської області. Правоохоронці оточили район можливої небезпеки.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00Задимлення на десятки кілометрів: Київ накрило димом через масштабну пожежу складів в області (відео)
22:18На Дніпропетровщині підліток згорів заживо, коли заліз на лінію електропередач​ (відео)
21:49У Києві на Дарницькому вокзалі під колеса потяга кинувся чоловік, він загинув (відео)
20:30Загадкова смерть 14-річної дівчини у Дніпрі обростає моторошними подробицями (фото)
21:00На Київщині чоловік у лісі зґвалтував 17-річну дівчину в кайданках, а потім добивав її ножем у спину та в груди

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО