Прощання з Марадоною: люди займали чергу з ночі (відео)

26-11-20 16:22
YouTUBE

У столиці Аргентини Буенос-Айресі з ранку четверга, 26 листопада, почалася церемонія прощання з екс-гравцем і тренером збірної країни з футболу Дієго Марадоною. Труну виставили в президентському палаці. Аргентинці займали чергу з вечора і стояли всю ніч.

Вже о шостій ранку черга розтяглася на всю довжину площі перед урядовою будівлею. За порядком стежать кілька десятків поліцейських.

Тіло легендарного спортсмена закрите від огляду, а перед труною, накритою футболкою збірної Аргентини, виставлені загородження.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО