Warning: simplexml_load_file(https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=Vz1Pa4N1WKw&format=xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=Vz1Pa4N1WKw&format=xml" in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 Сексуальна реклама туалетного паперу у Бразилії викликала справжній скандал (відео)

Сексуальна реклама туалетного паперу у Бразилії викликала справжній скандал (відео)

08-11-17 10:39
YouTUBE

​Активісти з організацій, які відстоюють права чорношкірих, помітили, що слоган Personal VIP – "Чорний – це красиво" – збігається з гаслом, який використовувався в США, ПАР та інших країнах з метою боротьби з расизмом.

no video parsed

На початковому варіанті рекламного плаката виробник паперу, компанія Santher, помістила фото білошкірих актриси і моделі Марини Руй Барбоза, загорнутої в чорний папір. Поруч із зображенням дівчини було написане гасло, що викликало розбіжності.

Після того, як піднялася хвиля критики, слоган довелося прибрати.

Слоган "Чорний – це красиво" з'явився в 1960 року серед афроамериканців покоління Мартіна Лютера Кінга, які боролися за свої громадянські права.

Представники Santher не тільки прибрали слоган з реклами, а й принесли вибачення, зазначивши, що поважають рух за рівні громадянські права, і додали: "Завжди є час повчитися".

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО