У Мелітополі орудують священики-аферисти (відео)

08-04-20 16:58
FaceNEWS

Днями у Мелітополі помітили "фейкових" священників, які гастролюють по регіону і збирають з довірливих громадян пожертвування на проведення різних "релігійних обрядів" і "ремонт храму".​

Цього разу аферисти приїхали на легковому автомобілі і почали збирали з перехожих гроші біля Ризького ринку.

Так, аферисти одягалися в ряси, взяли в руки хрест, кадило, ікону і ємність зі "свяченою водою", якою щедро окропляли перехожих.

Городяни не скупилися і досить жваво подавали.

Як виявилося, жоден з мелітопольських священнослужителів не причетний до даного "маскараду" тому, що священникам заборонено займатися подібними речами.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку
17:00У Кам'янському мати прикувала 7-річного сина до батареї: хлопчик провів на ланцюгу майже добу
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО