Летіла на тайський курорт, а по дорозі прийняла пологи у літаку: історія відважної українки (фото, відео)

​Киянка Олена Федченко прийняла пологи на борту літака Qatar Airways. Це був рейс з арабського міста Доха в тайський Бангконк.

Летіла на тайський курорт, а по дорозі прийняла пологи у літаку: історія відважної українки (фото, відео)
"Третя година ночі. В літаку оголошують, що потрібен лікар. Я спочатку думала прикинутись сплячою, але пішла. А там в каптьорці, в хвості літака жінка на підлозі, стюардеси в розгубленості", – ділиться враженнями лікарка, яка за фахом лор, у Facebook.

Як виявилось, громадянка Тайланду приховала доношену вагітність перед співробітниками аеропорту та літака. Хлопчик народився здоровим. Це вже друга дитина 23-річної породіллі.

Не всі пасажири літака з розумінням поставились до критичної ситуації, оскільки довелося робити вимушену двогодинну посадку, очікувати на швидку. Але у коментарях під постом української лікарки Олени Федченко - безліч вдячних коментарів.

Олена після усього пережитого таки полетіла до Бангкоку на один із тайських курортів.

Яким буде громадянство новонародженого хлопчика - поки під питанням. Адже юридично дитина, яка народжується на борту літака, може претендувати на три види громадянства: громадянство країни, якій належить літак; країни, над чиєю територією відбулися пологи, або ж країни, де літак приземлився. Але у останньому випадку є уточнення: це можливо, якщо закони цієї країни надають громадянство по "праву грунту".

загрузка...

Більше новин