МРТ Vantage Galan 3T: нові покращення – нові можливості

Canon Medical Vantage Galan пропонує вам і вашим пацієнтам досвід трансформації в MR. Система обов’язково перевершить ваші очікування, адже першочергову увагу вона приділяє комфорту пацієнтів, якості зображення та клінічному робочому процесу. І все це Toshiba Medical поєднала в єдиному томографі – найменшому та найтихішому у своєму класі.

МРТ Vantage Galan 3T: нові покращення – нові можливості

Оптимізуйте зображення – створіть комфортні умови для пацієнтів

Оновлена МРТ система дозволяє значно покращувати робочі процеси, отримувати високоякісні зображення і забезпечувати високий комфортний рівень обстеження для пацієнтів. Canon Medical Systems, у першу чергу, розробили систему для задоволення потреб вас і ваших пацієнтів, надаючи інструменти, необхідні для забезпечення кращого догляду за пацієнтами без шкоди для їхнього здоров’я.

Головними перевагами та інноваційними здобутками МРТ Vantage Galan 3T можна назвати:

  • Широкий 71 см отвір. Пацієнти з великими плечима та габаритами зможуть без будь-яких обмежень поміститися у великому отворі Galan 3T.
  • Вбудовані візуальні ефекти підвищують комфорт пацієнта, тим самим допомагаючи йому відчувати себе безпечно. Новий MR Theatre створює для пацієнтів візуальний фокус, відволікаючий їх від обстеження, спонукає їх розслабитися і залишатися на місці, дозволяючи лікарям створювати ефективні високоякісні зображення.
  • Оптимізований RF дизайн покращує SNR.
  • Технологія PURE RF Tx. Максимізує ефективність передачі RF для оптимальної якості зображення.
  • Низький рівень споживання енергії. Відтепер магнітно-резонансна томографія дозволяє заощаджувати ваші кошти, адже Galan 3T Canon Medical Systems автоматично переходить в режим низького споживання енергії при опусканні стола пацієнта.

Розробки Canon Systems дозволили системі отримати надпотужний градієнт Saturn X, який має підвищену міцність 45 мТ/м. Це дозволяє представникам медичних установ отримувати зображення з більш високою роздільною здатністю, одночасно забезпечуючи оптимізований робочий процес і комфорт для пацієнта. томографія

Дозвольте собі розширити свої можливості

Galan 3T Canon Medical Systems пропонує можливість проводити швидкі, зручні і якісні обстеження, дозволяє отримувати більш чіткі зображення завдяки технологіям PURERF і Saturn.

У поєднанні з можливістю складати логістичну послідовність дій, система дозволяє медичним працівникам створювати зображення з високою роздільною здатністю для різноманітних видів обстеження менш ніж за п'ять хвилин. МРТ також пропонує технологію Multiband SPEEDER, яка дозволяє отримувати кілька зрізів одночасно, скорочуючи час сканування з дифузійно-зваженої візуалізацією до двох разів.

загрузка...

Більше новин