У Росії військовий літак знову впав на будинок: з’явились версії аварії та нові відео очевидців

Цікаве співпадіння: в Іркутську 25 років тому сталась авіакатастрофа, яка забрала 72 життя.

У Росії військовий літак знову впав на будинок: з’явились версії аварії та нові відео очевидців

У російському Іркутську військовий літак впав на двоповерховий будинок у приватному секторі, пілоти не катапультувались. Над містом здійнявся чорний їдкий дим. Площа пожежі після падіння літака досягла 200 квадратів. Подробиці повідомляють у російських телеграм-каналах.

Жертв у Росії, як завжди, "немає"

Наразі пожежу лише локалізовано, рятувальники розбирають уламки будинку. Проте в МНС поспішили заявити, що загинули лише пілоти літака, а жертв серед цивільних немає.

"Троє мешканців приватного будинку, на який звалився літак, встигли евакуюватися", - пише видання "112".

Повідомляється, що літак "поводився неадекватно" - екіпаж не робив жодних дій, навіть мінімальних, щодо порятунку машини.

За словами жителів Іркутська, під час льотних випробувань над містом у небо злетіли два судна. Один із літаків сів, але другий залишився в повітрі. За словами льотчиків, у пілотів літака, який впав, звисали голови. Екіпаж не виходив на зв'язок.

РосЗМІ припускають, що пілоти під час НП могли були мертві або непритомні - вони могли задихнутися через несправність кисневих масок. Серед основних версій також розгерметизація кабіни.

Зазначимо також, що російські журналісти не одразу домовились, як одностайно повідомляти про подію. Одні писали, що на борту літака скінчилося пальне. Услід за цим повідомили, що двигуни працювали і паливо на борту було.

Так само, як і в російському Єйську, де навчально-бойовий літак Су-34 розгатив багатоповерхівку, в Іркутську Су-30 виконував випробування. У Слідчому комітеті РФ поспішили заявити, що літак належав авіапідприємству і виконував випробування без боєкомплекту.

І знову підміна понять: на цей раз не "бавовна", але "шум від удару"

Пропагандистські ЗМІ продовжують уникати називати речі своїми іменами. Так, за словами очевидців, у момент падіння літака був "страшний шум від удару машини об будинок, і після цього почалася пожежа".

"Рвонуло здорово! Як струснуло - ми вибігаємо, а там будинку немає і шматки металу усюди", – кажуть очевидці.

Момент падіння літака в Іркутську зафіксували на відео з різних ракурсів. На кадрах видно, як військовий літак падає у житлову споруду у приватному секторі.

Ось так виглядають перші хвилини після падіння винищувача на житловий будинок в Іркутську.

"Ой, боженьки, ой, боженьки...", - голосить росіянка за кадром відео.

Ось так виглядає будинок після катастрофи Су-30:

"Можемо повторити": 25 років тому в Іркутську літак впав на багатоповерхівку і вбив 72 людини

Цікаве співпадіння, проте в Іркутську 25 років тому сталась авіакатастрофа, яка забрала життя 72 людей.

6 грудня 1997 року на чотириповерховий житловий будинок впав надважкий військово-транспортний літак Ан-124 "Руслан". Крилом і хвостом літак зачепив ще два житлові будинки, а на дитячий будинок по сусідству впали уламки лайнера і вилилася частина палива.

Загинули 72 людини: всі 8 членів екіпажу і 15 пасажирів, що перебували на борту, а також 49 людей на землі, у тому числі 14 дітей.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення