Оголошена нагорода за дані про "ювелірних" нальотчиків, які грабували магазини в Києві: фото

​Поліція Києва оголосила нагороду 100 тисяч гривень за інформацію, яка допоможе встановити місцезнаходження підозрюваних в пограбуванні столичних ювелірних магазинів.

Оголошена нагорода за дані про "ювелірних" нальотчиків, які грабували магазини в Києві: фото

Грабіжники здійснили ряд нападів в 2018-2019 роках, передає прес-служба поліції.Під час нальоту один з грабіжників заходив в магазин, а двоє спільників чергували біля входу. Після пограбування грабіжники розходилися в різні боки, щоб їх не зафіксували камери спостереження.Як виглядають злочинці:

1. Вік 30-35 років, зріст – 180-185 см. Худорлявий, із короткою зачіскою. Може бути одягнений у спортивну куртку із темними смужками вздовж рукавів і вставками на грудях, сині джинси, темне взуття. На голові – сіра панама з червоним та білим обідками.

2. Вік 40-45 років, зріст – 175-180 см. Середньої тілобудови, темне коротке волосся із лобними залисинами, смуглявий. Може бути одягнений у темно-синю футболку, темні штани та взуття. Із собою може мати чорну спортивну кофту.

3. Вік 40-45 років, зріст – 180-185 см. Міцної статури, лисий. Може бути одягнений у чорну футболку із буквою «В» білого кольору на грудях, темні штани та взуття.

Всіх, хто володіє інформаціях про злочинців, поліція просить дзвонити по номерам 066-093-85-04 або 102.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення