11-річний хлопчик пирнув ножем 13-річного, бо той дражнив його за довге волосся

П'ятикласник підрізав ножем підлітка, бо той дражнив його за довге волосся. Школяр у реанімації, йому знадобилося переливання крові. Скрєпний випадок стався у Підмосков’ї рф, пише SHOT.

Конфлікт між 11-ти й 13-річними хлопчиками стався під час туристичного походу центру дитячої творчості. Той, що молодший (на фото ліворуч), серйозно поранив того, що старшого віку (на фото праворуч).

Матір нападника розповіла, що шестикласник, який на два роки старший за її сина, весь час дражнив його за довге волосся (він ходить із хвостиком). Чомусь саме в поході це емоційно винесло п'ятикласника особливо сильно, і він ударив кривдника ножем у живіт.

Підлітка екстрено госпіталізували до реанімації, йому знадобилося переливання крові. Лікарям вдалося врятувати хлопця. Зараз його життю ніщо не загрожує, але він ще надто слабкий.

За регламентом учасники походу можуть мати при собі складні ножі. Однак, за попередньою інформацією, п'ятикласник скористався не ним, а іншим ножем, принесеним із собою.

Порушено кримінальну справу за статтею "Умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю". Обидві дитини ростуть у повних сім'ях та у школі характеризуються позитивно.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення