14-річна дівчина втекла із дальнобійником за 800 кілометрів від дому після сварки з братом (відео)

Поліцейські Одещини допомогли колегам з Волині повернути додому зниклу безвісти неповнолітню. 14-річну жительку Луцька правоохоронці розшукали за 800 кілометрів від дому – у Чорноморську. Про це повідомили у поліції Одещини.

"Про зникнення доньки її мати повідомила луцьким поліцейським 11 грудня, за дві доби після уходу дитини. Зі слів жінки, дівчинка не вперше йде з дому, але правоохоронців вона про це раніше не сповіщала, бо та завжди поверталася за кілька годин. Цього ж разу ситуація затягнулася", - йдеться у повідомленні.

Вжитими заходами волинські поліцейські встановили маршрут пересування розшукуваної і з’ясували, що вона сіла у фуру дальнобійника, з яким, імовірніше, дісталася до портового містечка на Одещині - Чорноморська. Про свої здогади вони одразу повідомили тамтешнім поліцейським, і ті негайно підключилися до пошуків дитини.

Маючи лише опис вантажівки та водія, поліцейські перевірили десятки фур, що прибули в місто, і врешті їхні зусилля увінчалися успіхом. 12 грудня поліцейські сповістили організаторам розшуку, що знайшли дитину.

Поки за дівчиною їхали рідні, про неї подбали ювенали. Їм вона пояснила, що пішла з дому, бо посварилася зі старшим братом, але вона більше ніколи так не буде чинити, бо розуміє, якого лиха могла наробити і собі, і мамі.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення