18-річний юнак замість навчання поїхав до дівчини: його бабуся підняла на вуха всю поліцію

Поліція розшукала мешканця Хмельницької області, який втік до своєї дівчини на Харківщину. Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Харківської області.

"4 лютого на офіційну сторінку "Поліція Балаклійщини" у Facebook звернулась 62-річна мешканка Хмельницької області. Жінка просила про допомогу у пошуках онука, з яким обірвався зв’язок. З її слів, хлопець мав перебувати на навчанні у Хмельницьку, але до учбового закладу він не доїхав. Стурбована жінка також повідомила, що онук міг поїхати до Балаклійського району, де мешкає його дівчина, з якою він познайомився в Інтернеті", - йдеться у повідомленні.

До пошуків залучилися співробітники групи реагування патрульної поліції та карного розшуку. Правоохоронці встановили ймовірну знайому розшукуваного та відпрацювали усі адреси, де вони могли перебувати. За годину пошуків місцезнаходження 18-річного хлопця було встановлено.

Поліцейські з’ясували, що через непорозуміння із бабусею онук сказав, що їде на навчання, а сам вирушив до дівчини у Харківську область.

Юнак сподівався, що вдома не дізнаються про його поїздку, однак з навчального закладу повідомили про його відсутність на заняттях. Після чого він вимкнув телефон.

З хлопцем проведено профілактичну бесіду. Він повернувся додому до Хмельницької області.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення