На Київщині в Боярці хлопець отримав ураження електричним струмом, залізши на дах вагона для селфі. Про це повідомляє пресслужба поліції Київської області в Facebook.

Повідомляється, що 27- річний місцевий житель заліз на вагон-цистерну аби зробити яскраве фото та отримав ураження струмом від дротів високої напруги.
Хлопець отримав ураження електричним струмом на перегоні "Тарасівка-Боярка".
Потерпілого з опіками тіла госпіталізували до Київської міської клінічної лікарні № 2. Про його стан не повідомляється.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22