Авіація РФ відпрацювала операцію з блокування Чорноморських проток напередодні ради Росія-НАТО, - розвідка

Росія демонструє рішучість намірів щодо застосування військової сили для недопущення розгортання угруповання ВМС НАТО в Чорному морі напередодні проведення Ради Росія-НАТО на рівні послів. Про це повідомили в прес-службі Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України.

Напередодні в повітряному просторі Краснодарського краю і Чорного моря повітряно-космічними силами і авіацією ЧФ ЗС РФ були відпрацьовані елементи комплексної повітряної розвідувально-ударної операції з блокування Чорноморських проток.

У відпрацюванні притягувався літак-розвідник Су-24МР (Маринівка) - у південно-західній частині Чорного моря провів розвідку і підтвердження об'єктів умовного противника (місцезнаходження об'єктів інфраструктури ВМБ і дислокацію кораблів), літак дальнього радіолокаційного виявлення і наведення А-50У (Єйськ) - здійснював чергування у повітряному просторі центральної частини Чорного моря та управління діями авіації; два стратегічні бомбардувальники Ту-160 22-ї важкої бомбардувальної авіаційної дивізії (Енгельс, Саратовська обл.) у повітряному просторі Краснодарського краю відпрацювали питання нанесення (умовно) ракетного удару по району протоки Босфор.

Також брали участь п'ять літаків Су-24М з складу 43 окремого морського штурмового авіаційного полку (Саки) морської авіації ЧФ у повітряному просторі південно-західної частини Чорного моря відпрацювали питання блокування (умовно) військово-морських баз Румунії, Болгарії і Туреччини.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення