Били особисто: разом зі звільненим з полону відомим журналістом, звільнили його катів (відео)

Звільнений з полону бойовиків «ДНР» журналіст Радіо Свобода Станіслав Асєєв заявив, що в рамках обмінів в Україну повернулися люди, які знущалися з інших полонених у полоні та підтримували бойовиків.

«Про Євгена Бражникова і Олексія Кускова (обидва били мене особисто і ламали всю нашу камеру восени 17-го; Женею Ставцевим – він все ще в полоні – фактично вимили підлогу, протягнувши по всьому коридору) я говорив президенту. Він одразу зв’язався з СБУ, де йому голосно відрапортували «Бражниковим займаємося» – і на цьому все.

Ні допитів, ні офіційної відповіді на мій запит щодо заяви на цих двох персонажів, яку я зареєстрував в СБУ ще 20 січня. Бражникова почали бити ще за наметами, як тільки нас привезли з блокпосту – тоді його врятували військові, і під конвоєм СБУ доправили до Києва. Кусков вже більше двох років на волі (його поміняли ще в грудні 17-го).

У Феофанії (мабуть, прийшов провідати свого друга Бражникова) зустрів мене на першому поверсі, ляснув по плечу і мило з посмішкою запитав: «Ну, як ти? Пам’ятаєш мене?». – Пам’ятаю, Льоша, я нічого не забуду...», – написав Асєєв у Фейсбук.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення