Біля оперного театру у Львові маршрутка переїхала хлопчика, він помер: є нові подробиці (відео)

Помер 11-річний хлопчик, якого вчора збила маршрутка №51 у центрі Львова, на проспекті В'ячеслава Чорновола при повороті на вулицю Городоцьку.

Там на перехресті біля оперного театру хлопчина на велосипеді опинився під маршруткою. Люди піднімали транспорт, щоб вивільнити його. У цей час світлофор не працював через вимкнення електроенергії.

Хлопчик помер в реанімації лікарні святого Миколая, куди був доставлений у вкрай важкому стані з численними травмами — політравмою, внутрішніми кровотечами, розривами легенів та внутрішніх органів.

Рідні хлопчика просять водіїв надати записи відеореєстраторів, щоб допомогти розслідуванню. На момент ДТП у ближніх будинках було вимкнення електроенергії, тож поліція не має жодної відеофіксації.

За кермом автобуса автобуса "БАЗ" був 60-річний водій.

Сьогодні з’явились нові подробиці внаслідок смертельного наїзду на дитину. Лікарі боролись за життя дитини упродовж чотирьох годин.

"Унаслідок важкої політравми, множинних ушкодженнь внутрішніх органів з масивною кровотечею серце дитини зупинилось на операційному столі", — розповів Ярема Безніско, завідувач відділення анесезіології та інтенсивної терапії Дитячої Лікарні Святого Миколая.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення