Біля Таганрога російський ударний безпілотник розгатив будинок і спопелив автомобілі, є постраждалі (відео)

РосЗМІ повідомляють про падіння/удар невідомого безпілотника біля Таганрога РФ. На місці "приземлення" виникла пожежа. Місцеві жителі кажуть, що після гучного вибуху зникла електрика. Є версія, що безпілотник трохи не долетів до аеродрому ВКС РФ під Таганрогом.

Безпілотник упав у хуторі Дараганівка Ростовської області. За попередніми даними, внаслідок падіння дрона пошкоджено приватний будинок та два автомобілі. Також постраждали двоє людей. Утім, пропагандистська Readovka пише, що два будинки зазнали руйнувань, а от постраждалих дивом немає.

Приналежність безпілотника наразі невідома, пишуть пропагандистські ЗМІ. Але є але.

"Судячи з уламків, під Таганрогом впав російський ударний безпілотник "Оріон", - пише офіцер Армії оборони Ізраїлю, військовий аналітик Ігаль Левін.
"Судячи з розмірів уламків, під Таганрогом впало щось досить велике як для БПЛА. Росіяни пишуть, що ще не встановили, чий це був. Не факт що камікадзе, бо відсутні наслідки потужного вибуху, і уламки БПЛА не розкидані по площі. Цікаво", - розповів волонтер і блогер Сергій Стерненко.

Унаслідок вибуху у хуторі Дараганівка розбито асфальт. Залишки дрону, за повідомленнями очевидців, лежать поруч із місцем займання, люди гасять вогонь самотужки.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення