​«Бридота в центрі Києва»: на вул. Богдана Хмельницького розгорнулась війна проти нового МАФа (фото)

У центрі столиці просто під стінами Національного науково-природничого музею вночі встановили МАФ. Кияни обурені виглядом «архітектурної» споруди, яка з’явилась на вул. Богдана Хмельницького, 15, проте виявилось, що кіоск має дозвільні документи.

Фото опублікувала у своєму Facebook співробітниця музею Оксана Червоненко. За її словами, це вже не перша війна із МАФами біля музею: «Багато разів вже зносили цих потвор, але влада змінюються, а апетити – ростуть».

«Ось таку красу поставили просто під стінами музею вночі, як злодії, зіпсувавши газон, загальний вигляд пам’ятки архітектури національного значення. І поруч зупинка маршрутки, обслуговувачі якої справляли природні нужди просто на наші стіни. Минулого разу зносили таку красу з омоном та поліцією, бігав та погрожував всім депутат Київради, але ж домоглись! Ну скільки ж можна паплюжити місто, плювати на останні осередки культури!», - написала Оксана Червоненко.

За два дні після публікації даного посту у Facebook голова Шевченківської РДА Олег Гаряга повідомив, що для райдержадміністрації поява цього кіоску також стала несподіванкою, оскільки вони не надають погоджень та дозволів на розміщення МАФів.

«Інспектори благоустрою ШРДА встановили, що МАФ розміщено згідно документів, копії яких розташовані на ньому», - повідомив голова Шевченківського району Олег Гаряга.

У свою чергу директор Департаменту міського благоустрою КМДА Олексій Кулеба заявив, що власник МАФа надав Паспорт прив'язки тимчасової споруди, який дійсний до 2024 року.

Оксана Червоненко опублікувала фото цього документа. Цікаво, що Паспорт прив'язки тимчасової споруди оформлено ще у вересні 2019-го, але встановили МАФ лише за 7 місяців.

У КП «Київблагоустрій», яке почали сварити за потворний кіоск у центрі міста, відправили всіх незадоволених у Департамент архітектури КМДА.

«Підприємство не видає дозволів на розміщення тимчасових споруд, не узгоджує розміщення МАФів по Києву. На якій підставі і чому вказаний МАФ має дозвільні документи, краще запитати у підрозділу КМДА, який їх видавав та узгоджував розміщення в центрі Києва», - зазначив в.о. директора «Київблагоустрою» Микола Бойко.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення