До +15 градусів тепла та дощі: синоптики уточнили прогноз на Новий рік і Різдво 2021

Погода в Україні на Новий рік і Різдво 2021 буде аномально теплою і з дощами. За даними синоптиків, локально стовпчики термометрів сягатимуть +8... +15 градусів у ніч з 31 грудня на 1 січня. Вже до Різдва, яке святкується 7 січня, фахівці прогнозують зниження середньодобової температури, проте сильних морозів все одно не очікується.

Як повідомляють синоптики Gismeteo, традиційно найтепліше в Україні на Новий рік буде на півдні країни, а також в центральних і західних областях. Там 31 грудня очікується в середньому від +5 (у Львівській області) до +10 градусів (в Одеській області).

Аномально високими будуть температури на Кримському півострові, де до останнього дня 2020 року очікується до +15 градусів протягом дня.

На сході та півночі України стовпчики термометрів будуть триматися в межах 0... +3 градусів вдень і з невеликими мінусами в нічний час.

За прогнозами синоптиків, 1 січня північно-східні, центральні, західні й деякі південні області накриє дощ. В разі заморозків, як на сході, на дорогах може виникнути небезпечна ожеледиця.

На Різдво в Україні очікується менше тепла погода, але при цьому і буде менше опадів. Так, на сході, півночі, в центрі країни очікується переважно від 0 до +2 градусів протягом доби.

При цьому на заході та півдні нашої країни очікується більш тепла погода – до +5 градусів вище нуля. У Києві при цьому на 7 січня прогнозується випадання опадів.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення