Глава Пентагону попередив Росію про наслідки допомоги Асаду

 Interfax

Підтримка Росією президента Башара Асада веде до затягування громадянської війни в Сирії, вважає глава Пентагону Ештон Картер. "Куди веде ця стратегія? Вона веде до продовження громадянської війни в Сирії. А це не в інтересах Росії", - сказав Картер у відповідь на питання ведучого CBS про те, що Асад виявився в набагато кращому положенні, завдяки російській військовій допомозі.

"Я прямо кажу нашим заокеанським партнерам, тут не може бути "халявщиків", тому що в підсумку виграємо ми. І ми запам'ятаємо, хто допомагав, а хто ні. Ми не робимо нікому позичень і нікого не просимо про послуги, але люди повинні діяти з прицілом на довгострокову перспективу, і ми запам'ятаємо, хто що робив", - заявив Картер.

Він пояснив, що про це він говорив з колегами в Брюсселі. За словами Картера, багато країн дійшли висновку, що дії Росії та Ірану в Сирії не приносять нічого доброго і це їм ще відгукнеться".

"Росія з самого початку діє не так. Вона не робить того, про що заявляла, і не робить того, що в її інтересах, стосовно боротьби з ІД", - вважає глава Пентагону

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення