В Івано-Франківську чоловік підпалив себе і просто ходив центром міста. Він навіть не намагався скинути з себе одяг, який горів. Після скоєного він встав і зібрався йти додому, але його зупинили нацгвардійці. Це сталось у середу ввечері.
За даними місцевих ЗМІ, чоловік влаштовує самопідпал вже не вперше.
"Він і раніше все себе підпалював. Не бензином, але бороду і волосся палив", – пишуть журналісти.
Очевидці розповіли, що чоловік спокійно і свідомо дістав пляшку з бензином з пакета та облив себе повністю. Після цього дістав цигарку, запалив сірника і підніс до обличчя.
Відео самопідпалу публікують у соцмережах. У місцевих телеграм-каналах повідомляють, що чоловік 1974 року народження. Він був у стані алкогольного сп'яніння.
Під час огляду у чоловіка виявлено незначні опіки, тож від госпіталізації він відмовився. Надалі він розміщений у Прикарпатському обласному клінічному центрі психічного здоров'я Івано-Франківської обласної ради.
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34