З жінки, яка напала на адвокатку через гроші на дитину, суд засудив до 3 років та стягнув 80 тисяч грн

Івано-Франківський міський суд частково задовольнив позов адвокатки, яку в приміщенні суду побила громадянка 7 років тому.

Про це йдеться у судовому реєстрі.

Зазначається, що 24 грудня 2013 року після закінчення засідання в Апеляційному суду Івано-Франківської області у справі про стягнення додаткових витрат на утримання неповнолітньої дитини адвокат відповідача спускалась по сходах. Її наздогнала невдоволена позивачка і почала нецензурно лаяти, ображати і, зрештою, вдарила в голову, заподіявши закриту черепно-мозкову травму зі струсом головного мозку та забій м`яких тканин.

За вказаний інцидент громадянку у 2016 році засудили до 3 років позбавлення волі, але звільнили за амністією.

Адвокат подала позов до суду про стягнення компенсації із засудженої. Свої моральні страждання вона оцінила у 210 тис. грн. Але суд вирішив, що ця сума буде непосильна для відповідачки, яка має малолітню дитину 2015 року народження.

Суд визнав вимоги моральної шкоди на 80 тис. грн. Крім того, стягнув 2 585 грн витрат на лікування, 12 168 грн. – на професійну правничу допомогу, 4 290 грн. – на проведення судової психологічної експертизи, 5 076 грн. – на експертизу визначення розміру моральної шкоди, 505 грн. – додаткових витрат з проведення судової психологічної експертизи (придбання залізничних квитків), 822 грн судового збору.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення