Лінію швидкісного трамвая в Києві продовжать з Борщагівки до станції метро "Палац спорту"

 СЕГОДНЯ

У 2017 році в Києві продовжиться будівництво Борщагівській лінії швидкісного трамвая, щоб продовжити її до станції метро "Палац спорту". Про це повідомив генеральний директор КП" Київпастранс "Дмитро Левченко.

За його словами, реалізація цього проекту дозволить збільшити пасажиропотік, який зараз становить понад 100 тис. осіб, на 60% в добу. "Крім того, мають намір почати реконструкцію транспортно-пересадочних вузлів "Чернігівська", "Петрівка", "Контрактова площа" і будівництво сучасної станції "вул.Генерала Потапова". Орієнтовна дата завершення робіт – 2019 рік. Також, в 2017-му плануємо почати масштабне дослідження трамвайних колій Лівобережжя з метою підготовки необхідної документації і кошторисів для того, щоб сучасні трамваї курсували і на Лівобережжі", – повідомив Левченко.

Нагадаємо, в 2015 році "Київпастранс" отримав два сучасних низькопольних трамваї, в 2016 – 11. Весь отриманий транспорт повністю відповідає необхідним нормам і новітнім європейським тенденціям. Серед нього – 10 вагонів польського виробництва "PESA" і 3 вітчизняних "Електрон" (Львів).

Зараз 13 одиниць рухомого складу експлуатуються в депо ім. Шевченка на трамвайних маршрутах №№1,2,3.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення