"Мене не змиє, я лише на одну хвилину!": останні слова 20-річної моделі-самогубці, яку проковтнуло море (відео)

З’явились нові подробиці про 20-річну туристку, яку віднесло у відкрите море, коли вирував шторм, і яку вже четверту добу шукають в Сочі рф.

"Мене не змиє, я всього на одну хвилину!", - такими були останні слова 20-річної Діани.

Відомо, що дівчина працювала моделлю. Діана приїхала на відпочинок поїздом із двома друзями — Денисом та Андрієм. Вони вирушили гуляти сочинськими барами разом. Після прогулянки барами дівчина захотіла "помочити ніжки". Андрій почав умовляти подругу не підходити до води та вказав на великі хвилі, але Діана не злякалася.

- Ти розумієш, що тебе змиє? - Ні, не змиє! Я лише на одну хвилину.

Діана та Денис пішли на берег. Спочатку дівчина справді намочила ноги, але потім пішла далі. Денис намагався зупинити подругу, величезні хвилі збили їх з ніг, і вже за мить Діана опинилась у воді.

Як її друзі розповіли слідчим, вони бачили голову Діани у воді близько п'яти хвилин, а згодом подруга зникла. Коли хлопці підбігли до чоловіка у рятувальній будці, він відмовився лізти у воду та сказав, що не вміє плавати. Рятувальних кругів Андрій та Денис не бачили. Люди довкола, що цілком логічно, злякалися плисти за дівчиною.

Рятувальники приїхали на місце, коли Діану вже засмоктав морський тягун.

Дивіться також: Обіймаються у гігантських хвилях, а за секунду її не стало: 20-річну модель вже 4-й день шукають у морі (відео)

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення