На Дніпропетровщині нелюд вигаданим кошеням заманив додому 11-річну дівчинку, зв’язав руки, заклеїв рота і зґвалтував

На Дніпропетровщині до 12 років позбавлення волі засуджено ґвалтівника 11-річної дитини. Про це повідомили у пресслужбі Дніпропетровської обласної прокуратури.

"Прокурори у суді довели, що 6 серпня 2022 року раніше судимий чоловік підійшов до 11-річної дівчинки, яка гуляла на дитячому майданчику поблизу свого дому. Під вигаданим приводом показати кошеня зловмисник запросив її до свого будинку. Потім, погрожуючи ножем, чоловік зв’язав руки, заклеїв рота дитині та зґвалтував її", - йдеться у повідомленні.

Під час розгляду кримінального провадження у суді обвинувачений визнав свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення. Також щодо засудженого внесено відомості до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

За публічного обвинувачення Лівобережної окружної прокуратури міста Дніпра суд визнав винним та засудив до 12 років позбавлення волі жителя м. Дніпра за незаконне позбавлення волі та зґвалтування, вчиненого щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років (ч. 2 ст.146, ч. 4 ст. 152 КК України).

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення