На Одещині чоловік вночі викрав 9-річну дівчинку з будинку і зґвалтував на сусідському городі

На Одещині поліцейські затримали 25-річного чоловіка за підозрою у зґвалтуванні 9-річної дівчинки. Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Одещини.

"Уночі, коли нікого з дорослих не було вдома, зловмисник проник через незачинені двері до приватного будинку, де на той момент перебували дві сестрички 6-ти та 9-ти років, і силоміць затягнув старшу дівчинку на сусідський город та зґвалтував. Від доньки про подію дізналась мати, яка повідомила до поліції", - йдеться у повідомленні.

У ході проведення першочергових слідчо-розшукових заходів оперативники територіального підрозділу поліції встановили, що до злочину причетний 25-річний молодик, який нещодавно переїхав у той населений пункт зі своєю співмешканкою.

Його розшукали і затримали.

Під процесуальним керівництвом місцевої окружної прокуратури поліцейські повідомили фігуранту про підозру за ч. 4 ст. 152 Кримінального кодексу України. Йдеться про зґвалтування, вчинене щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її добровільної згоди. Цей злочин карається позбавленням волі на строк від 10-ти до 15-ти років.

За клопотанням слідчих підозрюваному судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

У рамках розпочатого провадження призначено низку експертиз. Слідство триває.

Як раніше повідомляли "Надзвичайні новини": На Одещині педофіл викрав з дому 9-річну дівчинку і жорстоко зґвалтував

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення