Нагодував, напоїв і вклав спати: аспірант із Франції заявив, що його зґвалтував київський священник (відео)

Аспірант із Франції Ніколя Імбер звинувачує священника УПЦ Московського патріархату у зґвалтуванні. Допис про інцидент він виклав у соцмережі. Іноземець також повідомив, що написав заяву до поліції.

Іноземець приїхав до Києва досліджувати відносини в православній церкві. Спілкувався зі священниками і паралельно читав лекції в Київському політехнічному інституті.

За словами Імбера, зґвалтування сталося в ніч на 28 грудня. Іноземець почувався недобре і тому звернувся за допомогою до священника, який його приймав.

"Він дав мені алкоголь. І коли я ліг спати, то відчув, що захворів. У мене була температура. Насправді, у мене явно був COVID", - згадує чоловік.

Каже, що попросив допомоги у священника.

"Я йому сказав: "Отче, ви спите? Мені дуже погано". Попросив, щоб він допоміг мені. Тоді він сказав мені: "Йди сюди!". Запропонував до нього підвестися. Я подумав, що він хотів мені допомогти. А він зробив, що він зробив, доки я був сонний, з температурою", - каже Ніколя.

На своїй сторінці у Facebook француз виклав скріни листування зі своїм кривдником, з яких стало зрозуміло, як захищатиметься священик. Зараз священнослужитель стверджує, що Імбер сам прийшов до нього посеред ночі, ліг поряд, і це було "страшне відчуття".

Своїм підписникам у Facebook Ніколя Імбер повідомив, що змушений затриматися в Україні, оскільки у нього був підтверджений COVID-19, а отже потрібна 10-денна самоізоляція.

ТСН звернулася за коментарем до УПЦ Московського патріархату. Там про інцидент поки що не чули, радять звертатись до поліції.

"Якщо у людини є якісь проблеми, то треба звертатись до слідчих органів. Відповідно до того, як цивілізовано все це вирішується", - сказав речник УПЦ МП, архієписком Климент.

Журналісти зв'язалася з Ніколя Імбером. Він розповів усе, що з ним сталося і підтвердив, що написав заяву до поліції Київської області.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення