Не могла залишити сеньйорів без нагляду, - що відомо про українку, яка померла в Італії

66-річна Раїса Малишева з Києва померла в Італії 13 березня у реанімації міста К'ярі.

Близькі поділилися шокуючими фактами про дні, що передували смерті киянки.

Про це розповідає Обозреватель

Стверджують, що наша землячка працювала в Італії офіційно – доглядала за літньою парою в містечку Ровато, що в провінції Брешія в Ломбардії (там зараз епіцентр коронавірусу).

«Раїса чесно доглядала за старенькими, але ні їхні діти, ні сімейний лікар не попередили її про наслідки. Причому вона протягом двох тижнів просила доктора оглянути її саму, бо вона почувалася недобре. Грип від похилих людей перейшов до неї», – розповіли знайомі киянки.

Вони додають, що Малишеву вмовила звернутися до медиків дочка, яка живе в Києві.

І жінку забрали до лікарні вже в стані, коли та була на межі смерті.

«Українські доглядальниці в Італії не захищені, їм нікуди йти. Раїса не могла залишити синьйорів без нагляду», – уточнюють колеги померлої. Українці в Італії просять наших співвітчизників не терпіти до останнього, а звертатися за медичною допомогою.

Додають, що історія з Раїсою Малишевою не єдина.

«Також одну жінку відправили на вулицю з температурою 40, тому що не хотіли проблем з банданткою (доглядальницею). А безліч полетіли додому в Україну, тому що вони не потрібні в чужій країні. Гарячої лінії взаємодопомоги для українців тут немає. Тому якщо знаєте про такі проблеми, то не залишайте знайомих, як-от Раїсу, в біді. Вона стала першим прикладом того, що означає залишитися самій за тисячу кілометрів від дому», – уточнила подруга Малишевої.

Варто зазначити, що в провінції Брешія коронавірус виявили у 1,6 тис. осіб.

загрузка...

Більше новин