Переїхав машиною, відгамселив і кинув в кущі, а потім пив пиво і дивився, як непокірна стікає кров'ю (відео)

У Ярославлі РФ чоловік переїхав екскохану машиною, побив і кинув помирати в кущах. А потім холоднокровно пив пиво і дивився, як вона стікає кров'ю. Трагедія відбувалася на очах маленької дитини, пишуть росЗМІ.

Постраждала стверджує, що її колишній був божевільним геймером і постійно проводив час за компом. Сам він каже, що дівчина зустрічалася з коханцями і надсилала йому фото, як вони займаються сексом, щоб спровокувати.

За даними журналістів, 29-річна жінка прожила з 34-річним чоловіком душа у душу вісім років. Але сімейна ідилія змінилася кризою: коханий не хотів працювати і постійно грав у комп'ютер. Під час чергової сварки співмешканець вдарив Марію, після чого вона виставила його за двері та змінила замки.

Тоді Артем включив режим сталкера: чатував її і двох спільних дітей біля будинку, влаштовував скандали та розбірки у дитячому садку. Намагався дарувати квіти та іграшки, але, не вимоливши вибачення, перейшов до радикальних дій: чекав і нападав. Зрештою Марія знімала побої шість разів. Сьомий напад виявився фатальним: екскоханий збив її на авто, в салоні якого була їхня дитина. Після наїзду на жінку сів неподалік, пив пиво і дивився, як кохана стікає кров'ю та кличе на допомогу.

Наразі постраждала з переломами у лікарні. Їй зробили дві операції з реконструкції стегна та пересадку шкіри, пересувається вона на милицях, на нозі – апарат Ілізарова.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення