Перші слова Зайцевої після ДТП: Плювати, що трупи валяються по всій дорозі (відео)

У мережі показали відео з бодікамер поліцейських, які першими прибули на місце ДТП з Оленою Зайцевою в Харкові

Відзначимо, згідно з кадрам документів у Зайцевої (посвідчення водія) при собі не було. Однак при розгляді справи цей факт не афішувався.

Багатьох обурила поведінка дівчини відразу після такої жахливої ДТП.

«Ця мразота поводиться як господар життя навіть після того, як убила 6 людей. Вона навіть без прав була, наскільки я розумію», «Це вона з поліцією так розмовляє? У штатах б її обличчям в асфальт за таке нахилили б», «По-моєму їй похеру на те що сталося, і на першому суді вона горювала про себе рідної – це факт», – коментують відео.

Також багато хто звернув увагу на той факт, що Зайцеву хвилює тільки осколок скла в нозі її подруги але не, смерті на місці ДТП п’яти чоловік і важкі травми інших постраждалих (одна дівчина пізніше померла в лікарні.

«Скельце застрягло у подруги в нозі… А те що трупи валяються по всій вулиці убиті ними – це х**ня !!! Зараз приїде адвокат відмазуватися за нас …», «Ось воно дно життя. 11 поламаних доль/життів, стільки трупів…… і скельце в нозі до непритомного стану. Гроші правлять світом. Сумно….», «Гора трупів, а її турбує скло в нозі у дівчинки. Вона під ніж то було однозначно. Поводиться так, ніби проходила повз, а не за кермом була. В адекватний дівчинка ридма б ридала і маму кликала» ,«”осколок у дівчинки в руці” а тебе не е * ет що люди лежать і закінчуються кров’ю і їм гірше ніж твоїй подружці йобаний? курка тупа», – зазначають українці).

І вже тоді, рік тому, українці передбачали, що Зайцеву буде не так легко посадити.

«Ну ми вже давно зрозуміли, що Зайцева – жертва, її магічні сили Дронова та карма загиблих притягли в це місце. Залишилося тільки видати нагороду »,« А по ходу прав з собою не було. За цим фактом в суді тиша. Були вони взагалі у неї історія замовчує. А Дронов гад безсовісний, завадив бідну дівчинку проїхати на червоний. Значить буде сидіти. Театр абсурду і вся країна глядачі. Оплески і завісу »,« Обставини ясні, обвинувачених двоє. Авторегістратори, десятки свідків. експертизи … Все є. Але справа явно затягується і в цьому випадку повинна наступати відповідальність слідчих чи суддів», – відзначали в коментарях.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення