Під час ремонту лікарні на Вінниччині недовиконали робіт на 990 тисяч грн: оголошено про підозру

На Вінниччині слідством оголошено про підозру керівнику ТОВ у привласненні майже 1 млн грн, виділених на ремонт лікарні. Про це повідомляє місцева поліція.

Зазначається, що 27 січня директору фірми, який заволодів бюджетними коштами, виділеними на проведення реконструкції каналізаційних мереж та очисних споруд центральної районної лікарні, оголошено підозру.

За словами начальника ГУНП у Вінницькій області Івана Іщенка, слідством встановлено, що фірма-підрядник згідно договору зобов’язалася провести будівельні роботи та поточний ремонт в медичному закладі на загальну суму понад 2 млн грн.

Для реалізації злочинного умислу щодо заволодіння бюджетними коштами, директор ТОВ виготовив та надав для підписання та оплати акт приймання виконаних будівельних робіт до районної лікарні, хоча фактично реконструкція не була проведена в повному обсязі. Згідно висновком експерта, вартість невиконаних робіт становила понад 990 тисяч гривень.

Діючи спільно з посадовцями районної лікарні, злочинні дії яких наразі документуються, зловмисник незаконно заволодів частиною бюджетних коштів, перерахованих йому за фактично невиконані ремонтні роботи каналізаційних мереж.

Зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.5 ст.191 КК України Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем у великих розмірах) та ч.1 ст. 366 КК України (Службове підроблення)

За такі злочини може загрожувати до 8 років позбавлення волі.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення