Підозрюють у розтраті: У столиці відсторонили від обов'язків директора молодіжного центру

Подільський районний суд м. Києва задовольнив клопотання Київської місцевої прокуратури № 7 та відсторонив від посади директора КП «Київський молодіжний центр» виконавчого органу Київської міської державної адміністрації, якому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 та ч. 4 ст. 191 КК України.

Згідно рішення суду, термін відсторонення як захід забезпечення у кримінальному провадженні діятиме до 9 березня 2020 року.

Нагадаємо, 9 січня 2020 року Київська місцева прокуратура № 7 спільно з СВ Подільського УП ГУ НП у м. Києві повідомила про підозру директору КП «Київський молодіжний центр» у розтраті коштів, виділених на проведення соціальних заходів

За версією слідства, упродовж 2018-2019 років, директор комунального підприємства спільно з невстановленими особами організували незаконну схему розтрати бюджетних коштів під час реалізації соціальних проектів та проведення заходів.

Йдеться, зокрема, про інформаційно-просвітницькі акції для молоді та молодих батьків, військово-патріотичні акції, заходи з популяризації здорового способу життя тощо.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення