Північна Корея випробувала міжконтинентальну балістичну ракету: готуються до "конфронтації з США" (фото, відео)

Північна Корея випробувала міжконтинентальну балістичну ракету "нового типу" Hwasong-17. Запущена в четвер ракета подолала найбільший шлях у висоту і дальність, ніж будь-яка попередня МБР. Ракета приземлилася в японських територіальних водах, що викликало обурення Токіо. Про це пише news.yahoo.

Hwasong-17 — гігантська МБР, вперше представлена в жовтні 2020 року і яку аналітики назвали "ракетою-монстром". Раніше вона ніколи не мала успішних випробувань, і запуск викликав обурення сусідів Пхеньяну та Сполучених Штатів.

За даними державної корейської агенції KCNA, лідер Північної Кореї Кім Чен Ин особисто керував випробувальним запуском міжконтинентальної балістичної ракети "нового типу" в країні, щоб посилити її ядерне стримування проти американських "імперіалістів".

"Ракета, запущена в міжнародному аеропорту Пхеньяна, піднялася на максимальну висоту 6248,5 км і пролетіла відстань 1090 км за 4052 секунди, перш ніж точно влучити в заздалегідь задану точку у відкритих водах" Японського моря, - повідомляє KCNA.

Державні ЗМІ опублікували фотографії та відео, на яких Кім, одягнений у чорну шкіряну куртку і сонцезахисні окуляри, ходить перед великою ракетою, що перевозиться на транспортері. Відео знято велично - нібито знімали бойовик, а не сигнал до війни з численними людськими жертвами.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення