Плакали і намагалися вистрибнути з вікна: мати закрила дітей у квартирі і пішла відпочивати (фото)

Одеситка покинула дітей у квартирі, а сама пішла відпочивати. Про покинутих вдома дітей поліцейським повідомили сусіди горе-матері.

"Патрульні поліцейські прибули на адресу та почали опитувати заявницю та сусідів. Жінка розповіла інспекторам, що її сусідка вчора зачинила дітей самих у квартирі й кудись пішла. На цей час вона не повернулася. 10-річний та 3-річний хлопчики, залишившись без нагляду дорослих, плакали та просили про допомогу. Зі слів сусідів, щоби хоч якось вибратись із зачиненої квартири, старший хлопчик відкрив вікно та намагався стрибнути з четвертого поверху. Після чисельних спроб, охоронцям порядку все ж таки вдалося зв’язатись з громадянкою по телефону", - повідомили у патрульній поліції Одеської області.

Згодом жінка, з явними ознаками сп’яніння, прийшла до квартири. Відчинивши помешкання, поліцейські жахнулись умовам, у яких живуть діти. Скрізь був бруд та дуже неприємний запах.

Інспектори викликали на місце події інспектора ювенальної превенції та головного спеціаліста територіального відділу по правам дітей, які склали акт обстеження житлових умов квартири, де мешкають діти. Також на 30-річну жінку склали протокол за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за невиконання батьківських обов’язків, щодо виховання дітей.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення