Поки дружина заробляла на прокорм сім'ї, чоловік знімав порно з її дочкою

 Сrime-ua.com

У Дарницьке управління поліції Києва з заявою звернулась 29-річна місцева мешканка, яка повідомила про вчинення розпусних дій щодо її 9-річної дочки

Жінка додала, що про факт злочину їй стало відомо, коли вона переглядала галерею в мобільному телефоні чоловіка і побачила його непристойні фото з її дочкою.

При з'ясуванні обставин правоохоронці встановили, що " розпусні дії безробітний чоловік скоював, коли жінка була на роботі, а він залишався вдома з дитиною. За наданими фото все тривало з літа, але правоохоронцям дівчина розповіла, що вперше пережила це два роки тому.

Сищики районного управління поліції почали досудове розслідування, в рамках якого 28-річного чоловіка затримали в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України і повідомили йому про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 153 (Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом) Кримінального кодексу України.

Зараз з дитиною працюють психологи. Також призначено низку експертиз. Найближчі 15-ть років підозрюваний може провести у в'язниці.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення