Порятунок літака в Туреччині: український пілот пояснив, чому поставив на аватарку фото Лаврова

 Апостроф

Український пілот Олександр Акопов, який успішно посадив пошкоджений літак в Туреччині, заявив, що фото міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова розмістив на аватарку в соціальній мережі виключно через зовнішню схожість з політиком.

Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Страна.ua".

"Це наша борт-провідниця мене сфотографувала. Я просто-напросто схожий на Лаврова. У нас одного типажу обличчя, риси схожі. Так, я поставив на аватарку, але це було давно, ще до початку війни в Донецьку", - зазначив Акопов.

Він пояснив, що міняти аватарку не планує, незважаючи на критику.

"Але я розумію, що це меркантильні інтереси. Я-то не пов'язаний ніяк з політикою", - додав пілот.

За словами Акопова, сам він родом з Борисполя Київської області, але проживає в Донецьку.

Крім того, він розповів, що переживає через події на Донбасі.

"Я дуже переживаю через це. До такої міри, що аж подих спирає. Кращий аеропорт, краща футбольна команда. Уявіть, як це, все втратити? Словом, війна є війна ... Розумієте, говорити можна все, що завгодно. Симпатії до Росії? Так, у мене є симпатії до Росії. симпатії до російського хокею. А до футболу - українського. Але живу-то я і працюю в Україні. Звинувачувати мене в сепаратизмі не варто", - підкреслив командир літака.

Крім того, він повідомив, що президент України Петро Порошенко особисто телефонував йому після інциденту в Стамбулі.

"І я вдячний за те, що ця подія не залишилася непоміченою. Але з приводу фото Лаврова нічого не сказав. На такому рівні люди таку, вибачте за вираз, нісенітницю не обговорюють", - резюмував Акопов.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення