Порвані вуха та весь у крові: мати жорстоко познущалася з малюка (фото)

У російському Омську 4-річного хлопчика жорстоко катували його рідна мати і вітчим – у нього виявилися порваними вуха, весь живіт був у саднах і подряпинах, а на тілі просто не знайшлося живого місця.

Таку страшну картину побачили бабуся й батько малюка, коли прийшли провідати його. Щодо факту знущань з дитини вони заявили до поліції, повідомляє "12 канал".

"Відкидаю ковдрочку, і раптом ми бачимо, що малюк побитий, що у нього синці, весь червоний – я навіть не можу передати! Одразу зрозуміла, що це насильницьке, що удари були завдані, знущання", – заявила бабуся.

Згідно з висновками медиків, у хлопчика діагностовано "синдром жорстокого поводження з дітьми, множинні забої голови, обличчя, спини". Сам він зізнався, що його постійно бив вітчим.

Зазначається, що після виписки з лікарні дитину забрали до себе рідний батько і бабуся, які мають намір домогтися позбавлення батьківських прав матері. Вона ж і її співмешканець коментарів не дають, хоча написали зустрічну заяву до поліції, запевняючи, що їх обмовили, а хлопчик поранився сам, впавши з крісла.

Слідчий комітет РФ в Омській області проводить розслідування за фактом заподіяння 4-річному хлопчику тілесних ушкоджень. Кримінальну справу порушено за статтею 117 КК РФ "Катування", але поки щодо невстановлених осіб.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення