“Проїзд по трасі 200 доларів” – як бандити атакують туристів і далекобійників на українських дорогах

 Intermarium

Злочинці на трасах і парковках оновили свої методи. Раніше стрибали з мостів на фури. Тепер обкрадають авто на тимчасових парковках та вимагають гроші за проїзд.

“Днями спіймали одну з таких банд. Ночами грабіжники вишукували на трасах припарковані в “кишенях” (місцях для тимчасового паркування та відпочинку водіїв) авто і нападали. Банда складалася з 3 людей, вони пробивали колеса, розбивали битою вікна і грабували автівки. Найчастіше обирали фури – далекобійники везли великі суми. Але серед постраждалих є і водії легкових авто. У них сонних забирали гроші, телефони та планшети”, — розповіли в поліції Рівненської області.

Працювала банда швидко — на все йшло 30-40 с. На їхньому рахунку більше десятка злочинів, скоєних у 13 областях. Орудували кілька місяців. Крім нальотів, є ще кілька видів злочинів на трасах.

“Були випадки, коли злочинці зупиняли автомобілі з іноземними номерами. Якщо розуміли, що водій не знає українських законів, то казали, що проїзд трасою платний. Ціну встановлювали спонтанно, могли вимагати 100 доларів, а коли бачили, що людина при грошах, то називали суму в 200 доларів”, – кажуть оперативники карного розшуку Нацполіції.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення