У Дніпрі за судили до 12 років позбавлення воді нелюда, який зґвалтував власного 9-річного племінника. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.
Зазначається, що чоловік вже відбував покарання за аналогічний злочин.
Напад на дитину стався у травні 2018 року, коли обвинувачений, скориставшись тим, що 9-річний хлопчик залишився без нагляду дорослих, із застосуванням фізичного насильства задовольнив з ним статеву пристрасть неприродним способом.
Свою вину підсудний не визнав, проте її повністю доведено Центральною окружною прокуратурою міста Дніпра, яка підтримувала обвинувачення.
Суд призначив йому покарання у вигляді 12 позбавлення волі.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22